Домашняя страница сайта!
 



ДОМАШНЯЯ СТРАНИЦА · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS




  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Модератор форума: mrbubu, BOVI, vova4ka  
Mika Newton FAN-ZONE FORUM » Сайт и всё о нём » АРХИВ » День независимости Украины (Историю надо знать...)
День независимости Украины
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 17:04 | Сообщение # 76

Rain_Tear







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 880
         Репутация: 96
               

Quote (vova4ka)
3) озвучка фільмів. Теж проблема, але проблема не в мові, а теж в владі. Яка нічим не займається, а тільки вводить в дію тупі закони, щоб люди бачили хоч якусь їхню роботу. Якби нормально взялися за той закон, виділи б на то гроші, на створення студій професійного перекладу, то і не виникало б ні в кого притензій, так як багато хто подивившись нормально перекладені фільми українською, казали що набагато краще ніж рос. переклад)

а я майже завжди відмовляюсь на українській фільми дивитись, я просто не можу... от вони мої права й щимлять. Це моє право, на якій мові я хочу що дивитись
Quote (vova4ka)
а для Росії то просто смішне питання, і ніхто його піднімати не буде, так як вони українську не вважають мовою dry

я б так не сказала. В мене багато знайомих росіян - ф всі поважають українську. А будучи на Україні - намагаються запам"ятовувати і вчити деякі слова


Carry on and I sing of how
You love and I love you now
All the times that I start to sink
You come and you rescue me ©
Skillet - You're my hope
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 17:08 | Сообщение # 77

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Quote (vova4ka)
Росія вважає Україну своєю територією
-то украинци так считают))
Quote (vova4ka)
як категорично весь світ висловився проти визнання Росією незалежності Осетії
-Грузия нарушает права осетинов,не даёт им нормально прожывать,а Россия пробует навести порядок и благополучие,нет,когда Тайвань хочет отделится-ето нормально,а когда Осетия-то плохо!Так что ли?Просто Европа слушает НАТО и Буша,и нечего не понимае в етом конфликте!
Quote (vova4ka)
а для Росії то просто смішне питання, і ніхто його піднімати не буде, так як вони українську не вважають мовою
- ето тока твое мнение wink


123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 17:13 | Сообщение # 78

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Quote (Rain_Tear)
я б так не сказала. В мене багато знайомих росіян - ф всі поважають українську. А будучи на Україні - намагаються запам"ятовувати і вчити деякі слова

я не говорю за всіх, але більшість. я теж знаю людей які поважають українську, бо багато росіян - вихідці з України)

Quote (Rain_Tear)
а я майже завжди відмовляюсь на українській фільми дивитись, я просто не можу... от вони мої права й щимлять. Це моє право, на якій мові я хочу що дивитись

Твоє право, на якій мові дивитись. Як в Америці хтось захоче фільм українською подивитись, то там введуть український дубляж? happy В кінотеатрах має бути українською, інша справа, як контролюється якість перекладу! То різні речі, і до другої державності мови не має відношення. А подивитися в російському перекладі можна і вдома)


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 17:21 | Сообщение # 79

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Quote (№1Fan)
-то украинци так считают))

правильно, українці так вважають, бо більше крім українців за себе нема кому постояти, і відстояти свою державу, а не чиюсь колонію

Quote (№1Fan)
-Грузия нарушает права осетинов,не даёт им нормально прожывать,а Россия пробует навести порядок и благополучие,нет,когда Тайвань хочет отделится-ето нормально,а когда Осетия-то плохо!Так что ли?Просто Европа слушает НАТО и Буша,и нечего не понимае в етом конфликте!

Українці порушують права російськомовного населення в Україні, так що тепер, розділятись, бо частина хоче російською говорити?(то для прикладу). Чому то Росія пхає свого носа там де не треба? Чому досі ще ніодна країна світу невизнала тої незалежності? То все просто загострення истуації, бо Грузія хоче захистити свою територію від впливу Росії, і хоче вступити в НАТО, і останні події - то просто протест Росії, щоб не межувати з конкуруючим воєнним блоком.
Quote (№1Fan)
- ето тока твое мнение

це не моя думка, а погляд україномовного населення


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 17:57 | Сообщение # 80

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Взгляд половины украинского населения,вот почему ты так думаеш,ты что делал опрос руских,потом анализ?Нет!А прислушивался к средствам МИ и висказиваниям политиков(их одной части)
Quote (vova4ka)
Чому досі ще ніодна країна світу невизнала тої незалежності?
-есть два причины,одна контроли США над НАТО,а вторая незнание ситуации!Я смотрел проект журналиста из Лондона посвящон Грузии и Абхазии с Осетией!Если б ти увидел етот репортаж,возможно б ты поменял свое мнение к России в етом конфликте!!!


123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 19:59 | Сообщение # 81

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

№1Fan, Я бачив репортажі різних каналів, російських, наших, іноземних, і в кожного різна точка зору, і бачення чому все так. Росія не мала права починати війну проти Грузії, і все, то внутрішні проблеми Грузії, і вони самі повинні їх вирішувати, не Росія, і не кремль!! Вони як і америка люблять пхатися там, де вони ані трошки не потрібні, бо шукають для себе в кожному конфлікті вигоду. причина в росії лише одна - ворожіть до НАТО, і все <_<

Quote (№1Fan)
Взгляд половины украинского населения,вот почему ты так думаеш,ты что делал опрос руских,потом анализ?Нет!А прислушивался к средствам МИ и висказиваниям политиков(их одной части)

я тебе трошки поправлю, не половини українського народу, а україномовних громадян. То велика різниця. Бо тим хто спілкується російською, набагато вигідніше бачити другою державною російську, так як самі не хочуть спілкуватись українською, хоча я впенений, що відсотків так десь 85-90 українських громадян можуть, і вміють говорити українською!


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 20:02 | Сообщение # 82

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Quote (vova4ka)
а україномовних громадян
не всех)
Осетия и Абхазия ж не виновны,что Грузия не может разобратся и начинает агресию,Росия защищает своих людей там...!


123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 20:05 | Сообщение # 83

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Quote (№1Fan)
Осетия и Абхазия ж не виновны,что Грузия не может разобратся и начинает агресию,Росия защищает своих людей там...!

з такою логікою, коли США напали на Ірак, то всі країни, громадяни яких перебували там, мали почати війну проти США, захищаючи так своїх громадян?

Quote (№1Fan)
не всех)

і всьому є винятки, то нідочого тут


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 21:22 | Сообщение # 84

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Quote (vova4ka)
і всьому є винятки, то нідочого тут
-етих исключений чо то очень много,ето не спроста..)
Quote (vova4ka)
з такою логікою, коли США напали на Ірак, то всі країни, громадяни яких перебували там, мали почати війну проти США, захищаючи так своїх громадян?
-США вели войну против тероризма...возможно в планах была и нефтяная политика,но все же,поСле 11 сентября Америка поняла,что так дальше продолжатся не может,кстати в Ираке сейчас економика поднимается.Абхазия и Осетия ето регионы где не несколько руских,а подавляющее большенство,в програме о которой я говорил журналист брал интервю как у власти так и у промтых жылелей,и все говорили что грузины плохо к ним относятся и завидуя им хотят перебрать в свои руки заводы и предприятия,а агресии из стороны Осветии и Абхазии в сторону Грузии не было ни разу!Если в Германии 70%населения области хочет отделится то область автоматически отделяется,ето правельно,ето свободная старна!А про етого Саакашвилли я вообще молчу,ненормальный какой то ,а наш..Ющенко на митинги туда ездит ПОЗОР!Аменеканские прихлебатели толоко так и были!Медведев преллагает,другим старнам устронить етот конфликт,но все молчат,критиковать Россию все умеют,а устранить проблему,так нет никого!


123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 21:45 | Сообщение # 85

koh







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 645
         Репутация: 61
               

Был в Узбекистане и Казахстане. Узбеки и казахи разговаривают между собой на родном языке, а с русскими на русском. А вот русские, которые там живут узбекский и казахский знают не очень

Сообщение отредактировал koh - Воскресенье, 31.08.2008, 21:46
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 22:13 | Сообщение # 86

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Quote (№1Fan)
Ющенко на митинги туда ездит ПОЗОР

за що проголосували, то і маємо happy

Quote (№1Fan)
Медведев преллагает,другим старнам устронить етот конфликт,но все молчат,критиковать Россию все умеют,а устранить проблему,так нет никого!

то їх внутрішня політика, внутрішні проблеми!

Quote (koh)
Был в Узбекистане и Казахстане. Узбеки и казахи разговаривают между собой на родном языке, а с русскими на русском. А вот русские, которые там живут узбекский и казахский знают не очень

просто росіяни люблять свою країну, люблять свою мову, культуру, і захищають її. А в нас тут тільки й розмови про другу державну, до чого докотились....не здивуюсь як через кілька років Україна взагалі з такими темпами розділиться, або стане честиною Росії sad
sad sad sad sad


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 22:21 | Сообщение # 87

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Quote (vova4ka)
то їх внутрішня політика, внутрішні проблеми
- как ето внутренние проблемы?Как мировое сообщество может так спокойно относится к етому?Что ети люди что там жывут не имеют никаких прав и должны ущемлятся Грузией??? dry


123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 22:32 | Сообщение # 88

koh







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 645
         Репутация: 61
               

vova4ka, Украинский диалеект российского языка. biggrin А вообще надо чтоб в школе учили два языка. На украинском нигде и не говорят, а без знания русского тяжело будет в осточной Европе, странах СНГ, Прибалтики, странах Балканского полуострова
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 22:34 | Сообщение # 89

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

№1Fan, для того є суди, міжнародні, які і мають вирішувати права громадян. Яле не вводити свої війська і починати війну!

Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Понедельник, 01.09.2008, 07:53 | Сообщение # 90

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

vova4ka,
Quote (vova4ka)
для того є суди, міжнародні, які і мають вирішувати права громадян.
-ха-ето просто смешно!Как суды могут решыть такой конфликт???Тем более в таких странах как Грузия они как раз пренадлежать властям,а на решения международных судов Саакашвллли будет плевать!А агресию и военные действия начала Грузия как раз по отношению к республикам!
Всем легко говорить что Россия виновата,но помочь никто не может.....


123

Сообщение отредактировал №1Fan - Понедельник, 01.09.2008, 07:59
 
У вас  Дата: Понедельник, 01.09.2008, 08:31 | Сообщение # 91

d@rk8eider







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 476
         Репутация: 22
               

koh, в европе надо знать английский

Freestyle 4 life
 
У вас  Дата: Понедельник, 01.09.2008, 11:40 | Сообщение # 92

koh







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 645
         Репутация: 61
               

d@rk8eider, В восточной и на русском можно обьяснится .
 
У вас  Дата: Понедельник, 01.09.2008, 13:29 | Сообщение # 93

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

№1Fan, суди є, і їхні рішення мають виконувати країни, особливо якщо є якісь конфлікти. В інших випадках вводяться санкції проти країни, повір, повністю ізольованою в теперішньому світі не виживе ніодна країна. А вводити свої війська, і починати війну то вже крайність. Як ти не можеш зрозуміти, та владі Росії наплювати на своїх громадян десь там в Грузії, все зводиться до того, що бояться межувати вони з країною, яка хоче вступити в НАТО. І як десь в майбутньому Україна приблизиться впритик до вступу, то аналогічні притензії Росія буде висувати і до нас. Чого вже вартують слова того мера, що Крим є територією Росії. Скажуть що там пригнічують їхніх громадян, мають там свій флот, і просто так теж можуть захопити територію, і визнати незалежність Криму. Ти теж будеш тоді так переконливо вірити що "матінка Росія" така добра, і хоче всім допомогти? <_<

Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Среда, 03.09.2008, 13:50 | Сообщение # 94

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

vova4ka, 1)Насчет Крыма.Крым попал к територии Украины ,так говоря,случайно и быстро,не так уж давно.Вообще то Крым раньше был руским и ещо крымски татар,так что я думаю что не Киеву,и тем более не нам решать ето статус или принадлежность к той или иной стране!2)Насчет Осетии и Абхазии.Я не полностю оправдиваю Россию по тому что понимаю что там где большая политика и соответственно большые деньги,все делается не с проста,возможно Россия получит от етого какую то выгоду,возможно....но то что Грузия притесняла осетинов ето факт,Россия заступилась,остановила агрессию...помогла пострадавышим....населиние празднует......
Принципиально важно не территория а люди что ее населяют...их слово должно быть решающим!

Добавлено (03.09.2008, 13:50)
---------------------------------------------
Кажется я победил)


123

Сообщение отредактировал №1Fan - Понедельник, 01.09.2008, 13:59
 
У вас  Дата: Среда, 03.09.2008, 13:59 | Сообщение # 95

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Quote (№1Fan)
Принципиально важно не территория а люди что ее населяют...их слово должно быть решающим!

На вирішення таких проблем є Європейський Суд прав людини. Росія не мала ніякого права втручатись туда

№1Fan, в чому переміг, в тому що не любиш свою країну? dry

Крим випадково попав... а Західні області, Закарпаття теж довгий час були не в складі України, вони випадково не попали в склад України? Може вони Польщі мають належати, чи ще комусь? То яку ж ти територію вважаєш "Україною"?? Донбас? А може він теж Росії має належати? а може ще й Київ комусь віддамо, а? Ми ж щедрі, нам не треба своєї території, ми можемо бути чиїмись рабами wacko

В мене просто нема дуже бажання відповідати твої пости, я тобі й так нічого не доведу, а щоб не виникало конфлікту, просто був замовчав. Але мені здається що тобі якось пофіг на долю своєї країни sad


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Среда, 03.09.2008, 14:20 | Сообщение # 96

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

vova4ka,вообще доложно быть не пофиг- за судьбу людей,а не за судьбу страны!
Quote (vova4ka)
Західні області, Закарпаття
-в етих регионах большынство людей хочет быть в Украине,так подавляющее большинство украинцев!
Вообще то я хочу счастья своей стране,но оно в полной мере будет тогда,когда большинство лудей будут жыть в той стране где они хотят!Пусть Крим и Донбас сами решают где им лучше быть Ну как Ющенко или кто то другой может решать такие вопросы,ето то же что родилели говорят сыну:-Ета хорошая,за нее выходи,а з той не водись...."-абсурд,согласись!

Добавлено (03.09.2008, 14:20)
---------------------------------------------
И вообще

Quote (№1Fan)
Кажется я победил)
,я сказал во первых о дебатах,так сказать етих,и не в обиду wink


123
 
У вас  Дата: Среда, 03.09.2008, 16:53 | Сообщение # 97

Hermit-Georg







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 154
         Репутация: 11
               

Украина хорошая строна =) Но за бугром лучше =) Я конечно родину люблю.... =) Но всетаки =)

Знай, Желай, Дерзай, Храни молчание.

Полковнику никто... не пишет... Полковника никто... не ждеет...
 
У вас  Дата: Среда, 03.09.2008, 18:51 | Сообщение # 98

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Hermit-Georg, возможно,но дело даже не в том,а в том что нада что б Украинское правительство задумалось,почему многие люди из востока желают присоединится к России...

123
 
У вас  Дата: Четверг, 04.09.2008, 14:37 | Сообщение # 99

white







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 234
         Репутация: 9
               

А я на площади зависал,было прикольно.

To что нас убивает,делает нас сильнеее!
 
У вас  Дата: Среда, 29.10.2008, 07:56 | Сообщение # 100

lucky13







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 309
         Репутация: 31
               

а я день независимости не в своем городке провела cry ужасно но с другой стороны в кременчуге тоже был концерт ,салют но тот праздник в нашем городе реально лучше был АНИ ЛОРАК всетаки приезджала tongue biggrin

 
Mika Newton FAN-ZONE FORUM » Сайт и всё о нём » АРХИВ » День независимости Украины (Историю надо знать...)
  • Страница 4 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Поиск:




 

Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

© Copyright 2007-2010 by Amigor
All rights reserved. Все права защищены.
E-Mail: amigor.mail@gmail.com | ICQ: 317081725
Хостинг от uCoz / При использовании материалов сайта необходимо письменное разрешение администратора!