Домашняя страница сайта!
 



ДОМАШНЯЯ СТРАНИЦА · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS




  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форума: mrbubu, BOVI, vova4ka  
Mika Newton FAN-ZONE FORUM » Сайт и всё о нём » АРХИВ » День независимости Украины (Историю надо знать...)
День независимости Украины
У вас  Дата: Четверг, 28.08.2008, 19:56 | Сообщение # 51

d@rk8eider







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 476
         Репутация: 22
               

inorganic2, так і треба робити! і до речі: ГОВОРИ УКРАЇНСЬКОЮ!!!

Freestyle 4 life
 
У вас  Дата: Четверг, 28.08.2008, 20:32 | Сообщение # 52

inorganic2







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1179
         Репутация: 71
               

d@rk8eider, просто мені більш зручно спілкуватись російською, а українська мова, як на мене, більш складна.

"Народ не имеющий национального самосознания - есть навоз, на котором произростают другие народы". Столыпин.
 
У вас  Дата: Четверг, 28.08.2008, 20:51 | Сообщение # 53

d@rk8eider







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 476
         Репутация: 22
               

inorganic2, нічого складного тут нема!!!

Freestyle 4 life
 
У вас  Дата: Пятница, 29.08.2008, 02:09 | Сообщение # 54

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

d@rk8eider, тобі нема нічого складного, бо ти все життя нею спілкуєшся, а як він виріс серед російськомовного населення, думаєш так просто? happy

Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Пятница, 29.08.2008, 12:04 | Сообщение # 55

d@rk8eider







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 476
         Репутация: 22
               

vova4ka, я виріс серед україномовного населення, але все ж можу вільно і по російськи говорити! tongue

Freestyle 4 life
 
У вас  Дата: Пятница, 29.08.2008, 19:22 | Сообщение # 56

Rain_Tear







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 880
         Репутация: 96
               

так, що тут таке? Ви мовні питання вже зачепили? Ой... я за російську я за другу державно, це чесно. Я патріот, але... ці мови завжди були разом і дуже схожі. Щодо складності: російська мова одна з найскладніших мов світу - це факт. Навіть українська не така складна - це пов"язано з історією, бо вона не могла розвиватись так, як російська - все ще попереду, вже нові правила є.
Я взагалі до 7-ми років не розмовляла українською і щиро її ненавиділа буквально до минулого року. Але повага завжди була.
І яка різниця на якій мові розмовляти? Ти мене розумієш? Ты меня понимаешь? Do you understand me?
А колись люди взагалі жестами, малюнками розмовляли... тому немає різниця. Якщо людина захоче зрозуміти іншу - вона її зрозуміє у будь-якому випадку
d@rk8eider, примушенням нічого не доб"єшся - по собі знаю. Яка тобі різниця? Розумієш і годі. Ніхто ж не каже, що та мова погана, а та краща


Carry on and I sing of how
You love and I love you now
All the times that I start to sink
You come and you rescue me ©
Skillet - You're my hope
 
У вас  Дата: Пятница, 29.08.2008, 19:52 | Сообщение # 57

d@rk8eider







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 476
         Репутация: 22
               

Rain_Tear, та ладно

Freestyle 4 life
 
У вас  Дата: Пятница, 29.08.2008, 19:53 | Сообщение # 58

Rain_Tear







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 880
         Репутация: 96
               

d@rk8eider, smile ну если хочешь - то могу с тобой исключительно на украинском разговаривать - мне не тяжело)

Carry on and I sing of how
You love and I love you now
All the times that I start to sink
You come and you rescue me ©
Skillet - You're my hope
 
У вас  Дата: Пятница, 29.08.2008, 19:54 | Сообщение # 59

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Rain_Tear, я тоже за вт.гос)

123
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 05:29 | Сообщение # 60

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Rain_Tear, зі мною українською говори tongue

Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 21:13 | Сообщение # 61

d@rk8eider







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 476
         Репутация: 22
               

Rain_Tear, домовились)))

Freestyle 4 life
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 21:36 | Сообщение # 62

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

d@rk8eider, а со мной на арабском хорошоقرن السّابع قبل الميلاد عن طريق الإمبراطور جيمّو. أثناء ?)) tongue

123
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 22:14 | Сообщение # 63

IMPEREAL







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1370
         Репутация: 70
               

Тему вы конечно затронули)) Это политики ее затрагивают часто, когда в стране куча других проблем, а они отвлекают народ этой темой)) Уже нет важней проблем в государстве...
Ну а насчет второго государственного, то я ПРОТИВ!!! И причин я могу назвать достаточно...


Кровоточащие раны, которые никогда не заживут...
Неужели ты моя спасительница
Или ты и есть моя седьмая печать?
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 22:19 | Сообщение # 64

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

IMPEREAL, какие?

123
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 22:22 | Сообщение # 65

IMPEREAL







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1370
         Репутация: 70
               

№1Fan, мне лень стоко писать))) у меня их много

Кровоточащие раны, которые никогда не заживут...
Неужели ты моя спасительница
Или ты и есть моя седьмая печать?
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 22:35 | Сообщение # 66

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

IMPEREAL, тоесть 0))

123
 
У вас  Дата: Суббота, 30.08.2008, 23:42 | Сообщение # 67

d@rk8eider







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 476
         Репутация: 22
               

№1Fan, на арабском??? ладно но тогда ты со мной на японском!!! tongue

Freestyle 4 life
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 14:12 | Сообщение # 68

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

№1Fan, в мене буде багато аргументів щоб проти, а ти наведи хоч один щоб за tongue

Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 14:26 | Сообщение # 69

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

vova4ka, 1)Увеличить права рускоязычных(которых большой процент в нашей стране)2)Воизбежание конфликтов3)Остановить глупую переозвучку фильмов!

123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 14:54 | Сообщение # 70

Rain_Tear







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 880
         Репутация: 96
               

№1Fan, поддерживаю аргументы
vova4ka, а я з тобо хіба на китайській розмовляю?.. Буває, але... biggrin
d@rk8eider, happy домовились)


Carry on and I sing of how
You love and I love you now
All the times that I start to sink
You come and you rescue me ©
Skillet - You're my hope
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 15:33 | Сообщение # 71

IMPEREAL







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1370
         Репутация: 70
               

№1Fan, а мы их что щимим? у нас равные права с ними! хотят говорить на русском, так пусть говорят, кто ж им мешает?
Так у нас и большое количество армян, так что теперь делать и армянский 2-ым государственным?
В России знаешь ли тоже большое количество украинцев, но они не собираються там делать украинский 2-ым государственным!


Кровоточащие раны, которые никогда не заживут...
Неужели ты моя спасительница
Или ты и есть моя седьмая печать?
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 16:08 | Сообщение # 72

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

IMPEREAL, но в процентном соотношении руских неизмеримо больше,и к тому же много украинцев говорят на руском,та и вообще язык ето средство общения и не больше,а политики на основе отличий языков делают только конфликты между разными национальностями*(

123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 16:27 | Сообщение # 73

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

№1Fan, контраргументи до твоїх:

  • 1) збільшення прав російськомовних. Яких таких прав? знищення української мови і культури? <_<
  • 2) Щоб не виникало конфліктів, не треба впроваджувати інші державні мови, а просто проводити якісь заходи(на державному рівні) щоб люди зовсім по-іншому ставились один до одного, не рахували людей, які говорять іншою мовою ворогами. Вот недавно бачив в нас тут людей, відпочивають в санаторії, з Києва, коли з ними говорити українською, то і вони говорять, так як її добре знають. Але між собою спілкуються виключно російською, так як вважають її чомусь більш престижною, чи що.... Конфлікти в більшого чомусь виникають через ставлення Росії, її влади до України, як до власності, своєї частини. Україна тепер незалежна держава, і не є частиною Росії, чи її територію, і як хтось хоч трошки вчив історію, то знав би, що культура, мова і звичаї наших країн виникла з території, де тепер розташована Україна, і в певному смислі можна сказати, що це Росія походить від Українських коренів, а не ми від них. І це влада створює таке напруження між мовами, а люди просто то підтримують, не маючи власної думки. Мені наприклад дивно, коли хтось називає людей з західної України "бандерівцями", і що тут всі ходять з автоматами і мочать всіх "москалів" lol Расизм є всюди, і не кажи що десь там не вбивають негрів, чи ще когось. Це є певні люди (на мою думку хворі на голову), які не люблять "не таких", і все. Але таке є кругомв світі! Ніхто десь там не вводив єврейську мову, через те що їх винищували колись, правда?)
  • 3) озвучка фільмів. Теж проблема, але проблема не в мові, а теж в владі. Яка нічим не займається, а тільки вводить в дію тупі закони, щоб люди бачили хоч якусь їхню роботу. Якби нормально взялися за той закон, виділи б на то гроші, на створення студій професійного перекладу, то і не виникало б ні в кого притензій, так як багато хто подивившись нормально перекладені фільми українською, казали що набагато краще ніж рос. переклад)

Аргументів проти можна наводити годинами.


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 16:41 | Сообщение # 74

№1Fan







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 1171
         Репутация: 90
               

Quote (vova4ka)
знищення української мови і культури?
-ну и как ето происходит?
Ну знаеш,по поводу того что откуда походит,то ето глупо так розмышлять,если когда то на теретории Украины первобытные люди жыли,то что нам теперь на четвереньки ставать...и за того что они нашы предки проживали тут ранее...и гордится ими,история пишется сейчас,и если сейчастакие преоритеты то нада понмать ето,но плохого в принятии второго государственного нет....
Кстати жители востока Украины имеют проблемы с тем что вся документация ведётся на руском...

Нащот того что Россия не принимает украинский вторым государственным,то ето ее проблемы и недороботки,пусть украинци жывущие там протестуют если им ето надо..и возможно чего то и добются.!


123
 
У вас  Дата: Воскресенье, 31.08.2008, 16:55 | Сообщение # 75

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Quote (№1Fan)
-ну и как ето происходит?

а так, що все робиться тільки для того, щоб придушити українську культуру і мову. Тепер майже не відкривається українських шкіл, в багатьох навчання проводиться тільки російською! В газеті недавно писали, по телевізору показували, як учні однієї школи відстоювали своє право вчитись українською, державною мовою! Людей просто змушують, навязують їм російську, при введені другої державної російської, на розвиток української мови не буде виділятись ні грошей, ні нічого.

Quote (№1Fan)
Ну знаеш,по поводу того что откуда походит,то ето глупо так розмышлять,если когда то на теретории Украины первобытные люди жыли,то что нам теперь на четвереньки ставать...и за того что они нашы предки проживали тут ранее...и гордится ими,история пишется сейчас,и если сейчастакие преоритеты то нада понмать ето,но плохого в принятии второго государственного нет....

може я трошки не так висловився, але всеодно, Росія вважає Україну своєю територією, і робить все щоб заволодіти і контролювати нас! Глянь як категорично весь світ висловився проти визнання Росією незалежності Осетії. Як Медведєв висловився що треба буде навести лад і в Придністровї, і в Криму. Це просто напросто навязування своїх ідей і переконань іншим народам

Quote (№1Fan)
Нащот того что Россия не принимает украинский вторым государственным,то ето ее проблемы и недороботки,пусть украинци жывущие там протестуют если им ето надо..и возможно чего то и добются.!

а для Росії то просто смішне питання, і ніхто його піднімати не буде, так як вони українську не вважають мовою <_<


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
Mika Newton FAN-ZONE FORUM » Сайт и всё о нём » АРХИВ » День независимости Украины (Историю надо знать...)
  • Страница 3 из 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Поиск:




 

Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

© Copyright 2007-2010 by Amigor
All rights reserved. Все права защищены.
E-Mail: amigor.mail@gmail.com | ICQ: 317081725
Хостинг от uCoz / При использовании материалов сайта необходимо письменное разрешение администратора!