Главная » Статьи » Мика Ньютон » Из официальных

Шоу Міки Ньютон в Дюссельдорфі викликало значний резонанс
  Вчора Міка Ньютон, учасниця від України на Пісенному Конкурсі Євробачення, провела першу репетицію на сцені Еспрі Арени у Дюссельдорфі. Її виступ привернув велику увагу преси і організаторів. "Дуже по-новому, як для Євробачення", "такого ми раніше не бачили на конкурсі" – такою була найпоширеніша реакція на те, що продемонструвала Міка на сцені.

  Міка Ньютон прибула на "Євробачення" не сама – її потужний вокальний талант на сцені конкурсу доповнить історія у форматі пісочної анімації. У властивій лише їй віртуозній манері визнана художниця пісочної анімації Ксенія Симонова додасть глибини сприйняття чудовій пісенній баладі Міки, створюючи на піску анімаційну історію.

  Під час першої прес-конференції Міка Ньютон заявила, що вона отримала неперевершені враження від головної арени конкурсу, від звуку та високого рівня роботи команди, які доводять, що Пісенний конкурс "Євробачення" є беззаперечною вершиною, до якої прагне кожен артист. "Мене надзвичайно вразила увага до найменших дрібничок на будь-якому рівні. Перед нашою першою репетицією ми дуже хвилювались, щоб правильно донести атмосферу, яку ми створюємо на сцені, головним чином тому, що на телевізійному екрані надзвичайно важко відтворити синергію між виконавцем пісні і артистом пісочної анімації. Але сьогодні ми побачили, як відео директор перейнявся і зумів представити те, що ми в тандемі з Ксенією намагалися зробити на сцені. Він сам побачив і підкреслив найбільш вигідні і показові моменти нашого виступу".

  Ксенія Симонова також дала коментар щодо своєї ролі у тому, щоб донести головне повідомлення пісні: "Коли я вперше почула пісню Ангел, я була дуже зворушена і відчула емоційний зв'язок із нею. Я відчула, як пісня говорить, що ангели є серед нас, вони допомагають нам, коли це нам найбільш потрібно. Це можуть бути наші друзі, члени нашої родини чи, навіть, незнайомі нам люди. Ми всі здатні творити чудеса. Не треба бути чарівником, щоб змінювати світ. Відкрийте свої серця для інших і світ зовсім по-іншому відкриється вам".

  Початково пісня "Ангел" була створена як супровід вистави "Ангели серед нас". Керівник цієї постановки – Анатолій Залевський, найбільш титулований артист цирку в світі, який зараз працює уновому шоу всесвітньо відомого "Цирку сонця" (CirqueduSoleil). Анатолій прибув до Дюссельдорфа з Нью-Йорку, щоб допомогти у постановці виступу Міки Ньютон на сцені Євробачення.

  Ксенія Симонова, сенсація YouTube, яка зібрала більше 20 млн. переглядів, стала переможницею популярного українського телевізійного шоу "Україна має таланти". Її популярність стрімко зросла і поширилась далеко за межі України протягом останнього року. Але Ксенія залишається відданою Україні і своєму рідному місту Євпаторія, де вона заснувала Міжнародний культурний центр "Клуб піску". Вона також підтримує засновану нею благодійну організацію "Живи, Сонечко!", яка допомагає хворим дітям і дорослим, вагітним, молодим мамам та сиротам.Источник: http://1tv.com.ua/uk/about/news/2011/05/05/4965
Категория: Из официальных | Добавил: vova4ka (05.05.2011) | Автор: Прес-служба Першого Національного
Просмотров: 458
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Мини-чат

Сайт-инфо
Новые статьи:
Новые темы форума:
Новые фото:
Новые файлы:
Последние комментарии:
Категории
Из официальных [410]
Из официального сайта...
Эксклюзив [183]
Эксклюзивно для mikanewton.pp.net.uа
Для ФК [1]
Только для фан-клуба


Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

Скачать в качестве 7280р Скачать в качестве 1080р Посмотреть на YouTube