Главная » Статьи » Мика Ньютон » Из официальных

Шок! Міка Ньютон на «Євробаченні» використовувала магію

  Сьогодні мій давній приятель композитор Руслан Квінта, автор пісні Міки Ньютон для «Євробачення», розкрив мені великий секрет. Виявляється, для того, щоб Міка виступила в Дюссельдорфі успішно, йому довелося використовувати магічний прийом.

  Як пише dusia.telekritika.ua, не секрет, що звукові вібрації можуть впливати на мозок людини точно так само, як і 25-й кадр. За допомогою звуків можна навіть лікувати. Зокрема, відомі цілющі властивості церковного дзвону, який свого часу використовували замість антибіотиків.

  Так от, я з'ясувала, що Квінта спеціально вплів у аранжування композиції «Ангел» магічні звуки фагота, які і впливали на підсвідомість європейських домогосподарок. І, як бачите, це принесло свої плоди.

  «У мене класична музична освіта (консерваторія), - пояснив Руслан Квінта. - З історії музики мені відомо, що звуки фагота у своїх симфоніях використовували багато композиторів, у тому числі Чайковський і Римський-Корсаков. Партії цього магічного інструменту використовувалися для того, щоб повідати слухачеві про любов або смерть і зачепити при цьому за допомогою звукових вібрацій найтонші струни людської душі. Тому я і вирішив перед підготовкою пісні до конкурсу поекспериментувати і додав до аранжування партію фагота. Як бачиш, Дуся, все вдалося ».

  Я сподіваюся, що після такого визнання композитора результат голосування за Міку не визнають недійсним, як це буває в світі спорту за використання допінгу.

Источник: http://beta.navsi100.com/news/2451-Shok-Mika-Nuton-na-Yevrobachenni-vykorystovuvala-magiu

Категория: Из официальных | Добавил: vova4ka (18.05.2011) | Автор: navsi100.com
Просмотров: 460
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Мини-чат

Сайт-инфо
Новые статьи:
Новые темы форума:
Новые фото:
Новые файлы:
Последние комментарии:
Категории
Из официальных [410]
Из официального сайта...
Эксклюзив [183]
Эксклюзивно для mikanewton.pp.net.uа
Для ФК [1]
Только для фан-клуба


Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

Скачать в качестве 7280р Скачать в качестве 1080р Посмотреть на YouTube