Главная » Статьи » Мика Ньютон » Из официальных

На "Євробаченні" від України виступить Посол Миру

  Рада Міжнародного комітету захисту прав людини схвалила рішення про призначення Міки Ньютон Послом Миру за її роботу у сфері захисту прав дітей, волонтерство та активну благодійну роботу із дитячими будинками по всій території України.

  Про це у своєму зверненні повідомив голова Міжнародного комітету Ігор Данілов. Він закликав всіх закордонних українців та партнерів організації в Європі підтримати своїм СМС голосуванням Міку Ньютон, яка сприятиме покращенню іміджу країни на міжнародній арені. "Мільйони українців, які проживають у Європі, повинні підтримати Україну на "Євробаченні". 12 і 14 травня ми побачимо виступ Міки Ньютон на головній сцені ПКЄ 2011 - Еспрі Арені в Дюссельдорфі. Давайте своєю підтримкою допоможемо їй гідно представити Україну в Європі!", - заявив Ігор Данілов у відкритому листі до закордонних українців.

  Як повідомляє офіційний представник Міки Ньютон її ця новина застала після другої репетиції. "Як член Міжнародного комітету захисту прав людини я добре знайома з його діяльністю і сама беру активну участь у його заходах. Для мене велика честь отримати таке високе звання, але не менш значимою для мене є інша нагорода - вдячні посмішки хворих і одиноких діток, які позбавлені радості сімейного спілкування", - розповіла Міка.

  Партнерка Міки Ньютон на сцені цьогорічного "Євробачення" художниця пісочної анімації Ксенія Симонова також допомагає дітям, позбавленим батьківської опіки. Вона сама повністю утримує міський сиротинець у Сімферополі, де під її опікою перебувають 45 дітей.

  Міка заявила, що для неї дуже важливо відчувати підтримку її виступу на конкурсі. "Перебуваючи на "Євробаченні" в Дюссельдорфі, я не втрачаю зв'язок зі своїми прихильниками. Тут я знайшла багато нових друзів. Приємно, що багато українців є серед співробітників, які забезпечують організацію проведення "Євробачення", і ще мільйони, які по всій Європі будуть вболівати за успіх України на цьому пісенному конкурсі".

  Вона подякувала голові Міжнародного комітету захисту прав людини за його звернення до закордонних українців і пообіцяла зробити все можливе, щоб Україна була гідно представлена на ПКЄ і змогла завоювати серця європейців.

  Міжнародний комітет захисту прав людини об’єднує 228 неурядових організації в Україні, має 47комісаріатів у іноземних державах: Росії, США, Великобританії, Австрії, Чехії, Індії та інших.

Источник: http://1tv.com.ua/uk/eurovision/2011/song/news/144

Категория: Из официальных | Добавил: vova4ka (10.05.2011)
Просмотров: 174
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Мини-чат

Сайт-инфо
Новые статьи:
Новые темы форума:
Новые фото:
Новые файлы:
Последние комментарии:
Категории
Из официальных [410]
Из официального сайта...
Эксклюзив [183]
Эксклюзивно для mikanewton.pp.net.uа
Для ФК [1]
Только для фан-клуба


Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

Скачать в качестве 7280р Скачать в качестве 1080р Посмотреть на YouTube