Главная » Статьи » Мика Ньютон » Из официальных

Міка Ньютон заспівала в донецькій шахті на глибині 640 метрів
   Учасниця «Євробачення» Міка Ньютон спустилася у шахту в Донецьку.

  Міка Ньютон як член журі дитячого «Євробачення» приїхала до Донецька, де проходить один з етапів конкурсу. Як розповіла сама зірка, вона не могла пропустити таку можливість і вирішила спуститися до шахти ім. Горького.  За її словами, її батьки навіть не знають, що вона зважилася на таке. «Я ніколи нічого не розповідаю, коли роблю щось екстремальне... Вони звикли, що донька завжди чимось відзначиться», - сказала Міка.

  У шахтарському одязі їй було комфортно, їй, як і годиться, видали шахтарську робу, саморятівник, лампу і каску. Зірку і журналістів весь час супроводжували директор і головний інженер шахти ім. Горького, які із задоволенням розповідали їй про шахтарські будні.  Міка зізналася, що перед спуском у неї не було певних планів. «Я ніколи не думаю, що буде там, після. Я хочу відчувати справжні емоції », - сказала зірка.

  Спуск у шахту в кліті зайняв близько 7 хвилин на глибину близько 650 метрів. Далі Міку і журналістів посадили у дві вагонетки і повезли по шахті в бік виробки. Попри спартанські умови, бруд, вологість, спеку і вузький темний тунель, Міка трималася сміливо і з цікавістю дивилася по сторонах.  «Я не знаю чому, але мені не страшно. Може, тому, що я так все і уявляла. Звісно, хотілося б, щоб було як у казці, коли величезний простір, і скрізь вугілля. Це було б простіше і краще, але умови, можу сказати, нереально жорсткі», - зізналася вона.  Не обійшлося і без невеликої НП. Одна з вагонеток зійшла з рейок, і її довелося вручну ставити на місце. Але шахтарі, які супроводжували співачку, зробили це лише за кілька хвилин. У виробці Міці показали місце, де безпосередньо видобувається вугілля і навіть дали попрацювати відбійним молотком. «Трясе добре, треба тиснути всім тілом, щоб молоток почав працювати», - зізналася зірка.

  На зворотному шляху вона заспівала куплет зі своєї пісні «Ангел», зізнавшись, що вона крутилася у неї в голові весь час спуску. «Мені було цікаво її заспівати не лише на великій сцені перед 35 тис. глядачів, а і в шахті», - заявила Міка.  Уже піднявшись на поверхню, зірка зізналася, що хотіла б написати пісню для молодих шахтарів. «Хтось має продовжувати шахтарську працю. Для молоді справді потрібно написати красиву, а, найголовніше, позитивну пісню, щоб вони могли взяти плеєр, спуститися і працювати в кайф», - сказала співачка.  «Просто уявляєш, що відчувають люди, які працюють тут роками з маленькою зарплатою Але ми бачили шахтарів - вони життєрадісні, посміхаються, жартують. Ми, напевно, недооцінюємо те, що у нас є. Я щаслива, що сюди потрапила, тому що я впевнена, що якась переоцінка буде. Це, напевно, буде на одному рівні з «Євробаченням», зі стрибком із парашутом. Такі речі не забуваються», - сказала зірка.

  Міка також розповіла, що в майбутньому може спробувати дайвінг як один із видів екстриму, і що 5 червня вона їде до Лос-Анджелеса на запис нового альбому.  «У момент, коли ти їдеш, ідеш (по виробці), то розумієш, наскільки ти щаслива людина, що ти працюєш на повітрі. Один раз спуститися - це вражає, але коли на хвилиночку замислишся, що люди це роблять кожен день, і роками, роками, роками, то ... Можна тільки зняти капелюха і сказати величезне спасибі шахтарям за цю неймовірну працю», - сказала Міка.

  Піднявшись на поверхню, вона подякувала шахтарям і поспішно поїхала. На дитяче «Євробачення».


Источник: http://e-motion.tochka.net/ua/52151-mika-nyuton-spela-v-donetskoy-shakhte-na-glubine-640-metrov/
Категория: Из официальных | Добавил: vova4ka (27.05.2011) | Автор: Роман Колгушев
Просмотров: 290
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Мини-чат

Сайт-инфо
Новые статьи:
Новые темы форума:
Новые фото:
Новые файлы:
Последние комментарии:
Категории
Из официальных [410]
Из официального сайта...
Эксклюзив [183]
Эксклюзивно для mikanewton.pp.net.uа
Для ФК [1]
Только для фан-клуба


Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

Скачать в качестве 7280р Скачать в качестве 1080р Посмотреть на YouTube