Главная » Статьи » Мика Ньютон » Из официальных

Як Міка Ньютон виступала на "Євробаченні"
  Виступ представниці України Міки Ньютон на "Євробаченні" жюрі та глядачі оцінили у 159 балів і в результаті вона посіла 4 місце.

  Найбільше - 12 балів - Україна отримала від жителів Словаччини, Вірменії і Азербайджану. 10 балів Міка Ньютон отримала від Білорусії, Грузії та Росії. Болгарія та Молдова віддали Україні по 8 балів, а Португалія, Італія, Греція, Туреччина, Македонія і Ізраїль віддали українці по 7 балів.

  Окрім того, Сербія та Словенія додали по 6 балів, Кіпр і Хорватія - по 5 балів, Мальта - 4 бали, Албанія - 3 бали, Польща, Швеція і Румунія - по 2 бали.

  Як відомо, переможець конкурсу - представники Азербайджану - отримали 221 бал.

  Зазначимо, що у соціальних мережах після "Євробачення" на адресу українки посипалося чимало хороших відгуків таких як "I really HAPPY!!! Mika Newton is th e BEST!!! Good luck her!!!". Міку називали найгармонійнішою співачкою шоу, а анімаційну пісочну композицію, яка прикрашала її номер - справжнім дивом.

  Виступ Міки почався з романтичної мелодії і декількахвилинної затримки, після чого на екрані почали з'являтися перші малюнки художниці Ксенії Симонової.

Й  мовірно, через хвилювання на початку її голос помітно тремтів, але до середини пісні вона зібралася й показала всі свої вокальні здібності і відмінну роботу на камеру.

  Телеглядачам дали змогу побачити пісочні шедеври Ксенії Сімонової, які показувалися крупним планом. Завершився номер скандуванням натовпу "Україна".

  Нагадаємо, за прогнозами букмекерів та експертів, Україна не повинна була потрапити до фіналу.Источник: http://tsn.ua/glamur/events/yak-mika-nyuton-vistupala-na-yevrobachenni.html
Категория: Из официальных | Добавил: vova4ka (15.05.2011) | Автор: За матеріалами: ТСН.ua
Просмотров: 361
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Мини-чат

Сайт-инфо
Новые статьи:
Новые темы форума:
Новые фото:
Новые файлы:
Последние комментарии:
Категории
Из официальных [410]
Из официального сайта...
Эксклюзив [183]
Эксклюзивно для mikanewton.pp.net.uа
Для ФК [1]
Только для фан-клуба


Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

Скачать в качестве 7280р Скачать в качестве 1080р Посмотреть на YouTube