Домашняя страница сайта!
 



ДОМАШНЯЯ СТРАНИЦА · Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS




  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Модератор форума: BOVI, mrbubu, vova4ka, АнОмАлиЯ  
Mika Newton FAN-ZONE FORUM » Фан-клуб » Встречи фан-клуба » Церемония награждения VIVA (Обсуждаем здесь)
Церемония награждения VIVA
У вас  Дата: Воскресенье, 01.03.2009, 18:53 | Сообщение # 101

ЭкЛерка







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 1273
         Репутация: 88
               

IMPEREAL, та понятно, тем более в ВИВА уже заранее знали, кто победит, так что их присуттвие было необязательно

Когда мне плохо, меня забирает скорая.
Когда мне хорошо, меня забирает милиция!))))
 
У вас  Дата: Понедельник, 02.03.2009, 10:43 | Сообщение # 102

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Накинулись тут всі на Кароль, прийдеться хоч мені її захищати...)

Ну по-перше я не думаю що комусь там було вигідно платити за перемогу. Тим більше Тіні Кароль, вот для чого їй то?? wacko Вона і так зараз знаходиться на піку своєї популярності. До того ж хто тут з вас вважає її уродіною??? Тіна, Міка, Ані Лорак... та всі вони гарні, а вирішальну роль в голосуванні відіграє популярність.

Я сам проголосував певну кількість раз за Кароль, гарна, симпатична співачка. Ще й дитину недавно народила, і тримає себе в прекрасній формі. Нехай Міка не є настільки популярною, бо вона ніколи не буде співати такого, як співає Кароль. І в Міки, і в Тіни є свої слухачі. Так давайте не будем завидувати їй)
Кричите так тут...Таке враження ніби вас переповнює надлишок фанатизму.... happy

А як хтось так сильно хоче вірити, що там все вирішують гроші, то краще подивіться як вибирали "Міс Україна-Всесвіт" Там оголошували друге місце, а та що зайняла перше вже бігла на сцену і рвалася до своєї корони wacko Виграла якась...вибачаюсь за слово, "кобила", дійсно гарним дівчатам не залишили жодного шансу, і буде представляти Україну на міжнародному конкурсі. Не дивно що ми там ніразу не мали призових місць


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Понедельник, 02.03.2009, 14:42 | Сообщение # 103

ЭкЛерка







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 1273
         Репутация: 88
               

vova4ka, да просто какая-та нелюбовь у меня к Тине. Голос хороший, не спорю, а так... Послушала ее несколько раз в каких-то передачах, почитала интервью ее бывшего продюсера... ну не нравится и все! И вообще, у меня наверно повышенное чувство справедливости)) Жаль, что выбирают наиболее популярных, а не по красоте) Хотя Тина действительно не самый плохой вариант))
И сорри нас за то, что переборщили тут с критикой smile


Когда мне плохо, меня забирает скорая.
Когда мне хорошо, меня забирает милиция!))))
 
У вас  Дата: Понедельник, 02.03.2009, 17:21 | Сообщение # 104

vova4ka







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 2992
         Репутация: 188
               

Quote (ЭкЛерка)
почитала интервью ее бывшего продюсера...

поменше жовту пресу читати треба))) Як вона не захотіла з ним своїм гонораром ділитись, він міг ще й не такого понарозказувати.Та й те, який в співачки характер, нас має найменше то цікавити. Головне голос, і зовнішність wink

Quote (ЭкЛерка)
Хотя Тина действительно не самый плохой вариант))

Ну от і все smile

Я взагалі рахую, що то вже велике досягнення, що вона була претендентом на найкрасивішу. Таких небагато wink


Вона та, що живе лише посмішкою, але в душі завжди падає дощ...
А в серці посміхається ангел...
 
У вас  Дата: Понедельник, 02.03.2009, 18:52 | Сообщение # 105

Олечка







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 432
         Репутация: 76
               

vova4ka, Цілком згодна у всьому!
Це вже реально надлишок фанатизму, що Мика сама сама у всесвіті... Міка завжди буде найкраща для нас, але треба розуміти все здоровим глуздом)
Казала вже в міні-чаті, скажу й тут. Тіна співає 100 відсоткову попсу яку слухає й любить вся країна та й зовні вона гарна дівчина. а у Міки трошички інша музіка, не можна кричати що вона найкраща в світі. Так, такою вона є для нас, а когось дратує))) Такі співаки, як Міка, завжду залишаються трошички позаду тільки через те, що аудиторія їхніх слухачів поменьше((
але головне не кількість та всіляки премії, які засновані невідомо для чого)) головне що її вже виділили й відмітили іі красу.


"Боже, помоги мне быть таким человеком, каким считает меня моя собака".
Ищите в чате ♫Cherry♫
 
У вас  Дата: Понедельник, 02.03.2009, 22:38 | Сообщение # 106

ЭкЛерка







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 1273
         Репутация: 88
               

Олечка, согласна, главное не победа, а участие! wink Тем более премия не такая уж важная, чистая формальность. Тут действительно отмечают наиболее популярных, а не красивых! Скажем так, все,что я писала раньше - это было сгоряча biggrin Надо поумерить темперамент tongue

Когда мне плохо, меня забирает скорая.
Когда мне хорошо, меня забирает милиция!))))
 
У вас  Дата: Пятница, 06.03.2009, 13:53 | Сообщение # 107

САШУНЯ







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 167
         Репутация: 21
               

Quote (vova4ka)
А як хтось так сильно хоче вірити, що там все вирішують гроші, то краще подивіться як вибирали "Міс Україна-Всесвіт" Там оголошували друге місце, а та що зайняла перше вже бігла на сцену і рвалася до своєї корони Виграла якась...вибачаюсь за слово, "кобила", дійсно гарним дівчатам не залишили жодного шансу, і буде представляти Україну на міжнародному конкурсі. Не дивно що ми там ніразу не мали призових місць

Вот с етим я согласна.
Я просто для себя знаю что Мика самая красивая!


I*m sorry!!!!!
 
У вас  Дата: Воскресенье, 15.03.2009, 11:29 | Сообщение # 108

MonK))







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 25
         Репутация: 7
               

Жаль что Мика не победила.....
 
У вас  Дата: Понедельник, 16.03.2009, 04:18 | Сообщение # 109

Владимир







         Гильдия:Мужчина
         Сообщений: 239
         Репутация: 15
               

Да жаль, ну ничего страшного. Будут ещё конкурсы и Мика ещё обязательно победит!


 
У вас  Дата: Вторник, 17.03.2009, 11:27 | Сообщение # 110

Milagros







         Гильдия:Женщина
         Сообщений: 62
         Репутация: 6
               

я не думаю, что Мика особо растроилась. а конкурс еще раз доказал наверно в первую очередь, самой Мике, что ей брюнеткой неоч, наверно поэтому она быстренько реабилитировалась в рыженькую )

Я болела за нее и Лорак. Хотя из троих у меня на первом месте Лорак, на втором Тина а на третьем Мика.
Если судить о красоте.

Если судить о характере, то для меня на первом месте Мика, потом Лорак а уж потом Кароль....

так что каждому свое, видимо happy

зато Зеленский улыбнул biggrin



Зарабатывайте вместе с UcoZ!


Сообщение отредактировал Milagros - Вторник, 17.03.2009, 11:27
 
Mika Newton FAN-ZONE FORUM » Фан-клуб » Встречи фан-клуба » Церемония награждения VIVA (Обсуждаем здесь)
  • Страница 5 из 5
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Поиск:




 

Яндекс цитирования Rambler's Top100 слушать онлайн радио

© Copyright 2007-2010 by Amigor
All rights reserved. Все права защищены.
E-Mail: amigor.mail@gmail.com | ICQ: 317081725
Хостинг от uCoz / При использовании материалов сайта необходимо письменное разрешение администратора!